EST RUS
Pilt:logo1.png

< Õpetajate tutvustus

VIIVI REEDIK, inglise keele õpetaja

Eriala valiku tegin tegelikult juba 7-aastaselt, kui palusin vanematel end Tallinna 21. Keskkooli inglise keele klassi katsetele viia. Pärast keskkooli viisin 1980.a. dokumendid iseenesestmõistetavalt Tartu Ülikooli, mille lõpetasin 1985.a., omandades inglise keele filoloogi, õpetaja ja tõlgi eriala.

Järgnevalt töötasin aasta Teaduste Akadeemia Raamatukogus ning seejärel inglise keele toimetajana Tallinna Polütehnilise Instituudi kirjastusosakonnas. Eelistades rakendada oma keeleoskust aktiivselt, asusin 1990.a. tööle Tallinna Keeltekooli. Lisaks olen alates 1996. aasta sügisest õpetanud inglise keelt ka Tallinna Mustamäe Gümnaasiumis. Vahelduseks olen teinud ka tõlketöid.

Et inimene õpib kogu elu, siis olen end pidevalt harinud täienduskursustel. Neist tähtsaimaks pean 1994.a. Tallinna International House’i juures toimunud kuuajalist kursust, mille tunnistus (IH Certificate in Teaching English as a Foreign Language to Adults) annab õiguse õpetada inglise keelt kõikjal maailmas.

Ehkki horoskoobi järgi olen tiigri aastal sündinud jäär, olen pigem leebe loomuga ja kannatlik. Oma tundides püüan luua sõbraliku töömeeleolu, kust ei puudu ka nali ja naer. Õppijatel soovitan usinasti kohal käia, et ei tekiks ,,auku’’; mitte häbeneda küsida, kui millestki aru ei saa; ning mitte karta vigu teha, sest kes vigu ei tee, see ka ei õpi! Keeleõppimine on põnev!

Pilt:Viivi.jpg

Välja otsitud andmebaasist "http://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php?title=Viivi_Reedik"