Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

Registreerimine (paksult trükitud on kohustuslik) Loobu

Õppija eesnimi

Õppija perekonnanimi

Õppija isikukood

Telefon

Email

Aadress

Õppija lisainfo

Makseviis

Maksan

Maksja eesnimi

Kui maksja on eraisik, siis Õppija maksab ise
Maksja perekonnanimi

Maksja isikukood

Kui maksja on asutus, siis
Asutuse nimi

Asutuse aadress

Asutuse registrikood

Andmed on õiged

Lugesin koolituslepingut

vt teisi kursuseid

3881 Inglise keel algajatele A1.1 / INTENSIIV

Kursuse number3881
ÕpetajaMeery Mathisen
AegE+K 18:00-20:15 (1×3 ak/t nädalas)
Tunde41
Klassiruum502
Õpik
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoVÄIKEGRUPP (kuni 8 inimest)


Kursuse hind eraisikule: 134 eurot kogu kursuse eest (14 kontaktõppetundi perioodil 30.05.2022 - 20.06.2022).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu 20%.
 • Eraisikutel on võimalus tasuda kursuse eest ühes osas:
  • ühes osas: 134 eurot.

 • Kursuse hind juriidilistest isikutest maksjatele: 161 eurot koos käibemaksuga kogu kursuse eest (30.05.2022 - 20.06.2022). Juriidilistel isikutel on võimalik kursuse eest tasuda ühes osas.


  Arve muutmise või jagamise tasu on 10 eurot (kui soovitakse arvet muuta pärast selle väljastamist või oma soovi märkimist registreerumisel, või kui õpingute eest tasub osaliselt töötaja ja osaliselt tööandja või teine isik).


  Kursuse toimumisaeg ja maht

  • Kursus toimub 30.05.2022 kuni 20.06.2022, E+K 18:30-20:00 (2×2 ak/t nädalas).
  • Perioodil 30.05.2022 - 20.06.2022 moodustab kursuse kogumaht 25 akadeemilist tundi, millest 14 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 11 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 7 õppekorda 2 ak/t korraga.
  • Õppijad maksavad tasu ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimisele ja kursuse keeletaseme omandamiseks kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.


  Kursuse kirjeldus
  Kursus on suunatud algajatele või õppuritele, kellel on jäänud inglise keele õpingutes pikk vahe. Grammatikas tegeleme reeglipäraste ja ebareeglipäraste verbide lihtminevikuvormide omandamisega, modaalverbidega can/can’t ja määrsõnadega, palvete ning pakkumiste väljendamisega, õpime üld- ja kestvat olevikku, hakkame rääkima tulevikuplaanidest. Igapäevase inglise keele raames õpime poodlemisega, toiduga väljas söömisega seonduvat sõnavara ja väljendeid, värve, transpordiga seonduvat terminoloogiat, sotsiaalseid väljendeid. Lisanduvad rollimängud ja antud teemadega seotud kuulamis- ning kirjalikud harjutused. Sõnavaraliselt õpime ütlema aastaarve, ametinimetusi, rääkima hobidest, aastaaegadest, toidust. Lisanduvad rollimängud ja antud teemadega seotud kuulamis- ning kirjalikud harjutused. Igapäevase inglise keele raames õpime ütlema kuupäevi, hakkame aru saama avalikes kohtades olevatest siltidest, kasutame dialoogides sotsiaalses suhtluses vajaminevaid väljendeid. Kursuse lõpuks on õpilased võimelised end ingliskeelse keskkonnas tavasituatsioonides arusaadavaks teha ning suhelda ja saavutavad inglise keele A1.1 taseme.


  Kursuse õppematerjal
  Kursuse hinnale lisandub õppematerjali New Headway Beginner 5. Edition maksumus 49€.


  Kursuse lisainfo

  • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
  • Kursus toimub klassiruumis kontaktõppena ning on toetatud täisfunktsionaalse integreeritud e-kooli keskkonna poolt, mis ühendab endas reaalajas videoülekande platvormi, õppematerjalide repositooriumi ja interaktiivse kursusekeskkonna.


  _______________________________________________________________________________________________

  * Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppe arvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppe arvtasuda teine eraisik.

  Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

  Hinnad sisaldavad käibemaksu.

  Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

  Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.ee  Välja otsitud andmebaasist "https://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php?title=Kursus"