Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

vt teisi kursuseid

3997 Hispaania keel edasijõudnutele B1.1

Kursuse number3997
ÕpetajaAino Arro
AegN 17:15-18:45 (1×2 ak/t nädalas)
Tunde60
Klassiruum
Õpik
Minimaalne õppijate arv4
Lisainfo
Kursuse kirjeldus


Kursus on mõeldud inimestele, kes on juba õppinud hispaania keelt varem ja tahavad süvendada oma teadmisi. Eelkõige tähelepanu pööratakse hispaania keele grammatikale, aga ka suhtluskeelele ja sõnavarale.

Kursusel teeme palju harjutusi, loeme tekste, kuulame muusikat ja kirjutame ka ise tekste. Kursusel käsitleme erinevad argielu teemasid: inimestega suhtlemine, reisimine, arvamused ja nende väljendamine, hispaaniakeelse maailma kultuur ja tavad, loodus, geograafia jne. Grammatilistest teemadest on juba läbitud teemade kordamine, kindlakõneviisi aegade süsteem, tingiv ja käskiv kõneviis.

Kursuse läbimise järel oskab õppija lugeda ja analüüsida keerulisemaid tekste, suudab paremini toime tulla hispaania keele igapäevastes suhtlussituatsioonides ja kirjutada iseseisvalt lihtsamaid tekste. Oluliselt paraneb kursuse läbinu grammatikaoskus. Kursuse lõpuks saavutab õppija B1.1 taseme.


Kursuse õppematerjal
Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus ... eurot.


Kursuse lisainfo

  • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
  • Kursus toimub klassiruumis kontaktõppena ning on toetatud täisfunktsionaalse integreeritud e-kooli keskkonna poolt, mis ühendab endas reaalajas videoülekande platvormi, õppematerjalide repositooriumi ja interaktiivse kursusekeskkonna.


_______________________________________________________________________________________________

* Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppe arvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppe arvtasuda teine eraisik.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "https://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php?title=Kursus"