Telefon

52 64 918

Avatud

Iga päev 09-17.00

Aadress

Endla 4 Tallinn

Registreerimine (paksult trükitud on kohustuslik) Loobu

Õppija eesnimi

Õppija perekonnanimi

Õppija isikukood

Telefon

Email

Aadress

Õppija lisainfo

Makseviis

Maksan

Maksja eesnimi

Kui maksja on eraisik, siis Õppija maksab ise
Maksja perekonnanimi

Maksja isikukood

Kui maksja on asutus, siis
Asutuse nimi

Asutuse aadress

Asutuse registrikood

Andmed on õiged

Lugesin koolituslepingut

vt teisi kursuseid

3890 Английский A1 на базе рус.

Kursuse number3890
ÕpetajaArtyom Schelkunoff
AegT+N 17:15-19:30 (2×3 ak/t nädalas)
Tunde33
Klassiruum
Õpik
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoVÄIKEGRUPP (kuni 8 inimest)


Kursuse hind eraisikule: 316 eurot kogu kursuse eest (33 kontaktõppetundi perioodil 17.05.2022-21.06.2022).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu 20%.
 • Eraisikutel on võimalus tasuda kursuse eest ühes osas.
  • ühes osas: 316 eurot.

 • Kursuse hind juriidilistest isikutest maksjatele: 379 eurot koos käibemaksuga kogu kursuse eest (17.05.2022 kuni 21.06.2022). Juriidilistel isikutel on võimalik kursuse eest tasuda ühes osas.


  Arve muutmise või jagamise tasu on 10 eurot (kui soovitakse arvet muuta pärast selle väljastamist või oma soovi märkimist registreerumisel, või kui õpingute eest tasub osaliselt töötaja ja osaliselt tööandja või teine isik).


  Kursuse toimumisaeg ja maht

  • Kursus toimub 17.05.2022 kuni 21.06.2022, T+N 17:15-19:30 (2×3 ak/t nädalas).
  • Perioodil 17.05.2022-21.06.2022 moodustab kursuse kogumaht 53 akadeemilist tundi, millest 33 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 20 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 11 õppekorda 3 ak/t korraga.
  • Õppijad maksavad tasu ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimisele ja kursuse keeletaseme omandamiseks kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.


  Kursuse kirjeldus
  Уровень A1 Предоставляет возможность понять фразы и наиболее распространенные слова, которые имеют отношение к личным отношениям (например, очень простая информация о человеке и семье, покупки, местная география, рабочая ситуация). Общение в простых и привычных контекстах, простой и прямой обмен информацией по повседневным темам и занятиям. Знание ряда фраз, чтобы легко описать свою семью и других людей, о жизни и работе, образование,


  Kursuse õppematerjal
  Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus ... €.


  Kursuse lisainfo

  • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
  • Kursus toimub klassiruumis kontaktõppena ning on toetatud täisfunktsionaalse integreeritud e-kooli keskkonna poolt, mis ühendab endas reaalajas videoülekande platvormi, õppematerjalide repositooriumi ja interaktiivse kursusekeskkonna.


  _______________________________________________________________________________________________

  * Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppe arvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppe arvtasuda teine eraisik.

  Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

  Hinnad sisaldavad käibemaksu.

  Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

  Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.ee