EST RUS

посмотреть другие курсы

Арабский язык A1.1

Kурс номер3566
ПреподавательKaia Lass
Время занятийN 19:00-20:30 (1×2 ak/t nädalas)
Общее количество часов63
Кабинет
учебникõpetaja poolt koostatud materjal
Учеников мин0
Доп. инфо MINIGRUPP (kuni 8 inimest)


Kursuse hind eraisikule: 752 eurot kogu kursuse eest (21.01.2021 kuni 27.05.2021).

 • Õppija tasub kursusega liitumisel ainult liitumisjärgsete õppekordade eest.
 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu 20%.
 • Eraisikutel on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 752 eurot;
  • kahes osas: 2×386 eurot;
  • kolmes osas: 3×261 eurot.
  Arve muutmise tasu 10 eurot (kui soovitakse arvet muuta pärast selle väljastamist või oma soovi märkimist registreerumisel).


Kursuse hind juriidilistest isikutest maksjatele: 912 eurot koos käibemaksuga kogu kursuse eest (21.01.2021 kuni 27.05.2021). Juriidilistel isikutel on võimalik kursuse eest tasuda ühes või kahes osas.


Kursuse toimumisaeg ja maht

 • Kursus toimub 21.01.2021 kuni 27.05.2021, N 19:00-20:30 (1×2 ak/t nädalas).
 • Kursuse kogumaht moodustab 63 akadeemilist tundi, millest 38 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 25 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 19 õppekorda 2 ak/t korraga.
 • Õppijad maksavad tasu ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimisele ja kursuse keeletaseme omandamisele kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.


Kursuse kirjeldus
Kursusele on oodatud kõik araabia keele huvilised, kes soovivad alustada selle huvitava ja eksootilise keele õpinguid päris algusest.

Kursusel teeme tutvust araabia keele tähestikuga, õpime häälduse eripärasid ja tutvume araabia keele põhireeglitega.

Kursusel läbitavatest teemadest on põhirõhk järgmistel. Küsimuste ja vastuste moodustamine olevikus. Eitus. Arvsõnad. Teemad: tervitused ja hüvastijätt. Enesetutvustus, isikuandmete küsimine ja vastamine. Töökohad, ametid, õpingud. Värvid. Numbrid, kalendrikuud, aastaarvud.


Kursuse õppematerjal
Kursuse õppematerjaliks on õpetaja poolt koostatud materjal maksumusega 15 eurot.


Kursuse lisainfo

 • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
 • Kursus toimub klassiruumis kontaktõppena ning on toetatud täisfunktsionaalse integreeritud e-kooli keskkonna poolt, mis ühendab endas reaalajas videoülekande platvormi, õppematerjalide repositooriumi ja interaktiivse kursusekeskkonna.


_______________________________________________________________________________________________

* Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppe arvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppe arvtasuda teine eraisik.
ЗарегистрироватьсяЗарегистрироваться

Прочитайте также договор об обучении.
Цены включают налог с оборота.
Цены за учебник дополнительно.
При неудачном бронировании места в группе свяжитесь со школой: тел. 6620 996, 6620 706 или по интернету info@tallinnakeeltekool.ee.Tallinna Keeltekool MTÜ --- Äriregistri nr 80586221 --- Telefon 52 64 918 --- Endla 4, Tallinn 10142 --- info@tallinnakeeltekool.ee
Tallinna Keeltekool Facebookis
Välja otsitud andmebaasist "https://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php?title=KursusRUS"