Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

vt teisi kursuseid

3926 Eesti keel edasijõudnutele B1 / INTENSIIVNE

Kursuse number3926
ÕpetajaViktor Leshkin
AegE+N 18:00-19:30 (2×2 ak/t nädalas)
Tunde16
Klassiruum420
Õpik
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoVÄIKEGRUPP (kuni 8 inimest)


Kursuse hind eraisikule: 158 eurot kogu kursuse eest (16 kontaktõppetundi perioodil 08.08.2022-01.09.2022).

  • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu 20%.
  • Eraisikutel on võimalus tasuda kursuse eest ühes osas.


Kursuse hind juriidilistest isikutest maksjatele: 190 eurot koos käibemaksuga kogu kursuse eest (16 kontaktõppetundi perioodil 08.08.2022-01.09.2022). Juriidilistel isikutel on võimalik kursuse eest tasuda ühes osas.


Arve muutmise või jagamise tasu on 10 eurot (kui soovitakse arvet muuta pärast selle väljastamist või oma soovi märkimist registreerumisel, või kui õpingute eest tasub osaliselt töötaja ja osaliselt tööandja või teine isik).


Kursuse toimumisaeg ja maht

  • Kursus toimub 08.08.2022 kuni 01.09.2022, E+N 18:00-19:30 (2×2 ak/t nädalas).
  • Perioodil 08.08.2022 kuni 01.09.2022 moodustab kursuse kogumaht 26 akadeemilist tundi, millest 16 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 10 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 8 õppekorda 2 ak/t korraga.
  • Õppijad maksavad tasu ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimiseks ja keeletaseme omandamiseks kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.


Kursuse kirjeldus
Этот курс подходит для тех, кто впервые приступает к изучению эстонского языка, а также для тех, кто уже начинал его учить и хотел бы освежить и систематизировать свои знания. В рамках данного курса ученик знакомится с основами эстонской грамматики, выполняет упражнения, составляет простые диалоги на бытовые темы под руководством преподавателя, переводит фразы с эстонского на русский и наоборот. Особое внимание уделяется грамматике. После прохождения данного курса ученик имеет четкое представление о грамматике эстонского языка, умеет читать и переводить простые тексты и составлять диалоги на бытовые темы используя пройденную лексику.
Kursuse õppematerjal
Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus 10 €.


Kursuse lisainfo

  • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
  • Kursus toimub klassiruumis kontaktõppena ning on toetatud täisfunktsionaalse integreeritud e-kooli keskkonna poolt, mis ühendab endas reaalajas videoülekande platvormi, õppematerjalide repositooriumi ja interaktiivse kursusekeskkonna. E-kooli kasutatakse vastavalt õpetaja äranägemisele ja otstarbekusele.


_______________________________________________________________________________________________

* Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppe arvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppe arvtasuda teine eraisik.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "https://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php?title=Kursus"