Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

Registreerimine (paksult trükitud on kohustuslik) Loobu

Õppija eesnimi

Õppija perekonnanimi

Õppija isikukood

Telefon

Email

Aadress

Õppija lisainfo

Makseviis

Maksan

Maksja eesnimi

Kui maksja on eraisik, siis Õppija maksab ise
Maksja perekonnanimi

Maksja isikukood

Kui maksja on asutus, siis
Asutuse nimi

Asutuse aadress

Asutuse registrikood

Andmed on õiged

Lugesin koolituslepingut

vt teisi kursuseid

4097 Prantsuse keel edasijõudnutele B1

Kursuse number4097
ÕpetajaMaricarmen Patricia Rodriguez Guillen
AegN 10:15-11:45 (1×2 ak/t nädalas)
Tunde36
Klassiruum507
Õpik
Minimaalne õppijate arv4
Lisainfo VÄIKEGRUPP (4-8 inimest)


Kursuse hind eraisikutele*: 378 eurot kogu kursuse eest (36 õppetundi perioodil 26.01.2023-25.05.2023).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu 20%.
 • Eraisikutel on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 378 eurot;
  • kahes osas: 388 (= 2 × 194) eurot;
  • kolmes osas: 393 (= 3 × 131) eurot.


Kursuse hind juriidilistest isikutest maksjatele: 545 eurot koos käibemaksuga kogu kursuse eest.


Kursuse toimumisaeg ja maht

 • Kursus toimub 26.01.2023-25.05.2023 N 10:15-11:45 (1×2 ak/t nädalas).
 • Kursuse kogumaht on 58 akadeemilist tundi, millest 36 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 22 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 18 õppekorda 2 ak/t korraga.
 • Õppijad tasuvad ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimisele ja kursuse keeletaseme omandamisele kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.

 • Kursuse kirjeldus
  Keeleoskuse taseme B1 (iseseisev keelekasutaja) saavutamisel on õppija omandanud järgmised keelepädevused. - Mõistab kõike olulist endale tuttaval teemal, nagu töö, kool, vaba aeg vm. - Saab enamasti hakkama välisriigis, kus vastavat keelt räägitakse. - Oskab koostada lihtsat teksti tuttaval või enda jaoks huvipakkuval teemal. - Oskab kirjeldada kogemusi, sündmusi, unistusi ja eesmärke ning lühidalt põhjendada-selgitada oma seisukohti ja plaane. Keeleoskuse taseme kirjelduse aluseks on Euroopa Nõukogu keeleoskustasemete süsteem.


  Kursuse õppematerjal


  Kursuse lisainfo

  • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
  • Kursus toimub klassiruumis kontaktõppena ning on toetatud täisfunktsionaalse integreeritud e-kooli keskkonna poolt, mis ühendab endas reaalajas videoülekande platvormi, õppematerjalide repositooriumi ja interaktiivse kursusekeskkonna.


  _______________________________________________________________________________________________

  * Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppe arvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppe arvtasuda teine eraisik.

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"