EST RUS

vt teisi kursuseid

Itaalia keel algajatele A1.1

Kursuse number3496
ÕpetajaNadezhda Shapovalova
AegK 17:15-18:45 (1×2 ak/t nädalas)
Tundide arv õppeaastas110 ak/t
Klassiruum
Õpikõpetaja poolt koostatud materjal
Minimaalne õppijate arv4
Lisainfo Kursuse hinnad eraisikutele*:
  • ERAISIKU SOODUSHIND kuni 14.09.2020 (kaasa arvatud) registreerumisel: 519 eurot kogu kursuse eest;
  • Eraisiku tavahind pärast 14.09.2020 registreerumisel: 549 eurot kogu kursuse eest.

Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu 20%.


Eraisikutel on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormis maksmise väljal.


Kursuse hinnad juriidilistest isikutest maksjatele:

  • Kursuse soodushind juriidilistele isikutele kuni 14.09.2020 (kaasa arvatud) registreerumisel: 619 eurot koos käibemaksuga kogu kursuse eest;
  • Kursuse tavahind juriidilistele isikutele pärast 14.09.2020 registreerumisel: 657 eurot koos käibemaksuga kogu kursuse eest.


Kursuse toimumisaeg ja maht

  • Kursus toimub perioodil 23.09.2020 kuni 26.05.2021, K 17:15-18:45 (1×2 ak/t nädalas). Jõuluvaheaeg on 21.12.2020 kuni 03.01.2021.
  • Kursuse kogumaht moodustab 110 akadeemilist tundi, millest 66 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 44 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 33 õppekorda 2 ak/t korraga.
  • Õppijad maksavad tasu ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimisele ja kursuse keeletaseme omandamiseks kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.


Kursuse kirjeldus
Kursus on mõeldud neile, kes veel ei õppinud itaalia keelt, kuid tunnevad huvi itaalia keele vastu ja tahavad selle ilusa keelega tuttavaks saada ning suhtlema hakata.

Kursusel õpime kõigepealt itaalia keele grammatikat, uut sõnavara erinevatel teemadel, lugeda lihtsamaid tekste ja koostada elu-olu dialooge itaalia keeles. Teemadeks on argielu situatsioonid: enesetutvustamine, perekond, poes käimine, reisimine, erinevate teenuste tellimine jne. Grammatika: nimi- ja omadussõna, artiklid, kindlakõneviisi olevik, liht- ja täisminevik ja tulevik, prepositsioonid, adverbid, numbrid, tavalised ja ebatavalised verbid ja mõned verbide konstruktsioonid.

Kursuse läbimise järel õppija tutvub itaalia keele grammatikaga, oskab koostada lihtsamaid dialooge ja lugeda lihtsamaid tekste itaalia keeles ning suudab küsida ja edastada infot igapäevastes suhtlussituatsioonides. Kursuse lõpuks saavutab osaleja keeletaseme A1.2.


Kursuse õppematerjal
Kursuse õppematerjaliks on õpetaja poolt koostatud materjal maksumusega 15 eurot.


Kursuse lisainfo

  • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
  • Kursus toimub klassiruumis kontaktõppena ning on toetatud täisfunktsionaalse integreeritud e-kooli keskkonna poolt, mis ühendab endas reaalajas videoülekande platvormi, õppematerjalide repositooriumi ja interaktiivse kursusekeskkonna.


_______________________________________________________________________________________________

* Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppe arvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppe arvtasuda teine eraisik.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või 6 620 706 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeTallinna Keeltekool MTÜ --- Äriregistri nr 80586221 --- Telefon 52 64 918 --- Endla 4, Tallinn 10142 --- info@tallinnakeeltekool.ee
Tallinna Keeltekool Facebookis
Välja otsitud andmebaasist "https://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php?title=Kursus"