EST RUS

vt teisi kursuseid

Itaalia keel edasijõudnutele B2.1 inglise keele baasil

Kursuse number3556
ÕpetajaMaricarmen Patricia Rodriguez Guillen
AegE 08:30-10:45 (1×3 ak/t nädalas)
Tundide arv õppeaastas99
Klassiruum
ÕpikÕpetaja poolt koostatud materjal
Minimaalne õppijate arv0
Lisainfo MINIGRUPP (kuni 8 inimest)


Kursuse hind eraisikule: 498 eurot kogu kursuse eest (18.01.2021 kuni 24.05.2021).

 • Õppija tasub kursusega liitumisel ainult liitumisjärgsete õppekordade eest.
 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu 20%.
 • Eraisikutel on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 494 eurot;
  • kahes osas: 2×257 eurot;
  • kolmes osas: 3×175 eurot.
  Arve muutmise tasu 10 eurot (kui soovitakse arvet muuta pärast selle väljastamist või oma soovi märkimist registreerumisel).


Kursuse hind juriidilistest isikutest maksjatele: 594 eurot koos käibemaksuga kogu kursuse eest (18.01.2021 kuni 24.05.2021). Juriidilistel isikutel on võimalik kursuse eest tasuda ühes või kahes osas.


Kursuse toimumisaeg ja maht

 • Kursus toimub 18.01.2020 kuni 24.05.2021, E 08:30-10:45 (1×3 ak/t nädalas).
 • Kursuse kogumaht moodustab 99 akadeemilist tundi, millest 60 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 39 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 20 õppekorda 3 ak/t korraga.
 • Õppijad maksavad tasu ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimisele ja kursuse keeletaseme omandamiseks kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.


Kursuse kirjeldus
Kursus on mõeldud neile, kes on varem õppinud itaalia keelt ja tahab korrata ja värskendada oma teadmisi ning õppida juurde uusi põnevaid itaalia keele teemasid.

Kursusel kordame ja kinnistame A1.1. tasemel õpitud materjali, analüüsime humoorikaid tekste itaalia keeles, süvendame grammatikateadmisi ja koostame dialooge. Teemadeks on erinevad Itaalia argielu situatsioonid, näiteks: noorte elu, suhtumine perekonnas, puhkus ja hobid jne. Grammatikateemadest käsitleme kindla kõneviisi minevikkude süsteem, erinevaid konstruktsioone, võrdlusastmeid, imperatiivi ja teisi vajalikke teemasid.

Kursuse läbimisel oskab õppija lugeda ja analüüsida keerukamaid tekste itaalia keeles, omandab uue sõnavara, kordab ja kinnistab oma grammatikaoskusi, suudab paremini rääkida itaalia keeles ja oskab kirjutada e-kirja sõbrale.


Kursuse õppematerjal
Kursuse õppematerjaliks on õpetaja poolt koostatud materjal maksumusega 15 eurot.


Kursuse lisainfo

 • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
 • Kursus toimub klassiruumis kontaktõppena ning on toetatud täisfunktsionaalse integreeritud e-kooli keskkonna poolt, mis ühendab endas reaalajas videoülekande platvormi, õppematerjalide repositooriumi ja interaktiivse kursusekeskkonna.


_______________________________________________________________________________________________

* Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppe arvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppe arvtasuda teine eraisik.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või 6 620 706 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeTallinna Keeltekool MTÜ --- Äriregistri nr 80586221 --- Telefon 52 64 918 --- Endla 4, Tallinn 10142 --- info@tallinnakeeltekool.ee
Tallinna Keeltekool Facebookis
Välja otsitud andmebaasist "https://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php?title=Kursus"