Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

vt teisi kursuseid

3984 Saksa keel edasijõudnutele B2

Kursuse number3984
ÕpetajaIrina Berkovskaja
AegT 17:00-19:15 (1×3 ak/t nädalas)
Tunde90
Klassiruum
Õpik
Minimaalne õppijate arv4
Lisainfo VÄIKEGRUPP (4-8 inimest)


Kursuse hind eraisikutele*: 976 eurot kogu kursuse eest (90 kontaktõppetundi perioodil 04.10.2022-09.05.2023).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu 20%.
 • Eraisikutel on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 976 eurot (soodushind 927 eurot);
  • kahes osas: 986 (= 2 × 493) eurot (soodushind 936 = 2 × 468 eurot);
  • kolmes osas: 990 (= 3 × 330) eurot (soodushind 942 = 3 × 314 eurot).
 • Varajase registreeruja soodushinnad kehtivad kursusele registreerumisel kuni 29.08.2022 (k.a) ja arve (kursuse kogumaksumuse või osamakse) tasumisel enne kursuse esimest kontakttundi.
 • Õpinguid jätkavate Tallinna Keeltekooli õpilaste lisasoodustus kajastub kursuse eest esitataval arvel.


Kursuse hind juriidilistest isikutest maksjatele: 1181 eurot koos käibemaksuga kogu kursuse eest.


Kursuse toimumisaeg ja maht

 • Kursus toimub 04.10.2022-09.05.2023 T 17:00-19:15 (1×3 ak/t nädalas).
 • Kursuse kogumaht on 144 akadeemilist tundi, millest 90 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 54 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 30 õppekorda 3 ak/t korraga.
 • Õppijad tasuvad ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimisele ja kursuse keeletaseme omandamisele kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.
 • Jõuluvaheaeg on 24.12.2022-08.01.2023 ja sel ajal õppetööd ei toimu.


Kursuse kirjeldus
Kursusel jätkatakse keeletaseme B2 omandamist ja eesmärgiks on saavutada kursuse lõpus kogu B2 keeletase ehk edasijõudnud keelekasutaja tase. Kursus sobib neile, kes on alustanud keeletasemega B2 ja soovivad jätkata kesktaseme omandamist.

Grammatiliste struktuuride kordamise ja täiendamise kõrval on rõhk kõnearendusel ja aasta jooksul käsitletakse erinevaid teemasid, muuhulgas reklaam; õppimine ülikoolis; erinevad teenused, haigused ja ravimid, erinevad keeled ja regioonid, saksakeelsete maade elu ja kultuur. Aga kindlasti kuulub kursuse juurde ka kirjaliku väljendusoskuse arendamine ja saksakeelse kõne mõistmise harjutamine.


Kursuse õppematerjal
Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus.


Kursuse lisainfo

 • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
 • Kursus toimub klassiruumis kontaktõppena ning on toetatud täisfunktsionaalse integreeritud e-kooli keskkonna poolt, mis ühendab endas reaalajas videoülekandeplatvormi, õppematerjalide repositooriumi ja interaktiivse kursusekeskkonna. E-kooli erinevate funktsioonide kasutamine sõltub konkreetse õpperühma vajadustest, edasijõudmisest ja kursuse õpetaja poolsest keeleõpetamise metoodika valikust, mistõttu võib e-kooli funktsionaalsus erinevatel kursustel ja erinevates keeleõpperühmades varieeruda.


_______________________________________________________________________________________________

* Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppearve tasuda teine eraisik.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"