Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

vt teisi kursuseid

4093 Hispaania keel alg. A1.1 vene k. baasil UUS

Kursuse number4093
ÕpetajaNadezhda Shapovalova
AegR 12:00-13:30 (1×2 ak/t nädalas)
Tunde30
Klassiruum307
Õpik
Minimaalne õppijate arv4
Lisainfo VÄIKEGRUPP (4-8 inimest)


Kursuse hind eraisikutele*: 309 eurot kogu kursuse eest (30 kontaktõppetundi perioodil 03.03.2023-16.06.2023).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu 20%.
 • Eraisikutel on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 309 eurot;
  • kahes osas: 320 (= 2 × 160) eurot;
  • kolmes osas: 324 (= 3 × 108) eurot.

  Kursuse hind juriidilistest isikutest maksjatele: 373 eurot koos käibemaksuga kogu kursuse eest.
  Kursuse toimumisaeg ja maht
  • Kursus toimub 03.03.2023-16.06.2023 R 12:00-13:30 (1×2 ak/t nädalas).
  • Kursuse kogumaht on 48 akadeemilist tundi, millest 30 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 18 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 15 õppekorda 2 ak/t korraga.
  • Õppijad tasuvad ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimisele ja kursuse keeletaseme omandamisele kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.

  • Kursuse kirjeldus


   Kursus on mõeldud inimestele, kes on juba õppinud hispaania keelt varem ja tahavad süvendada oma teadmisi. Eelkõige tähelepanu pööratakse hispaania keele grammatikale, aga ka suhtluskeelele ja sõnavarale.

   Kursusel teeme palju harjutusi, loeme tekste, kuulame muusikat ja kirjutame ka ise tekste. Kursusel käsitleme erinevad argielu teemasid: inimestega suhtlemine, reisimine, arvamused ja nende väljendamine, hispaaniakeelse maailma kultuur ja tavad, loodus, geograafia jne. Grammatilistest teemadest on juba läbitud teemade kordamine, kindlakõneviisi aegade süsteem, tingiv ja käskiv kõneviis.

   Kursuse läbimise järel oskab õppija lugeda ja analüüsida keerulisemaid tekste, suudab paremini toime tulla hispaania keele igapäevastes suhtlussituatsioonides ja kirjutada iseseisvalt lihtsamaid tekste. Oluliselt paraneb kursuse läbinu grammatikaoskus. Kursuse lõpuks saavutab õppija A1.2 taseme.


   Kursuse õppematerjal
   Kursuse õppematerjaliks on õpetaja poolt koostatud materjal maksumusega 15 eurot.


   Kursuse lisainfo

   • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
   • Kursus toimub klassiruumis kontaktõppena ning on toetatud täisfunktsionaalse integreeritud e-kooli keskkonna poolt, mis ühendab endas reaalajas videoülekandeplatvormi, õppematerjalide repositooriumi ja interaktiivse kursusekeskkonna. E-kooli erinevate funktsioonide kasutamine sõltub konkreetse õpperühma vajadustest, edasijõudmisest ja kursuse õpetaja poolsest keeleõpetamise metoodika valikust, mistõttu võib e-kooli funktsionaalsus erinevatel kursustel ja erinevates keeleõpperühmades varieeruda.


   _______________________________________________________________________________________________

   * Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppe arve tasuda teine eraisik.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"