Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9-17

Aadress

Endla 4 Tallinn

Registreerimine (paksult trükitud on kohustuslik) Loobu

Õppija eesnimi

Õppija perekonnanimi

Õppija isikukood

Telefon

Email

Aadress

Õppija lisainfo

Makseviis

Maksan

Maksja eesnimi

Kui maksja on eraisik, siis Õppija maksab ise
Maksja perekonnanimi

Maksja isikukood

Kui maksja on asutus, siis
Asutuse nimi

Asutuse aadress

Asutuse registrikood

Andmed on õiged

Lugesin koolituslepingut

vt teisi kursuseid

4314 Hispaania keel algajatele A1.1

Kursuse number4314
ÕpetajaMeery Mathisen
AegT 19:00-20:30 (1×2 ak/t nädalas)
Tunde30
Klassiruum506
ÕpikEspañol en marcha 1 libro del alumno
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoKursus ''Hispaania keel algajatele A1.1'' sobib Sulle suurepäraselt, kui soovid alustada keele õppimist nullist ja teha seda rahulikus tempos.


A1.1 tase on Euroopa Keelemapi (CEFR) alusel kõige esmane ehk esimene pooltase A1 tasemest ning sellel tasemel soovitatakse õppida kõigil algajatel ja neil, kes on kunagi keelt õppinud alla 60 akadeemilise tunni. Kursuse läbimise järel mõistad keele põhistruktuuri ja põhilisi reegleid, oled tuttav lihtsate igapäevase väljendiga ja oskad kasutada põhilisi tervitussõnu ning samuti tutvustada end teistele. Kursuse lõpuks õpid küsima ja vastama lihtsatele küsimustele, mis puudutavad isiklikku teavet, nagu nimi, vanus, elukoht, perekond jne, samuti oskad kasutada lihtsamaid sõnu ja väljendeid, et kirjeldada oma igapäevast elu ja tegevusi. A1.1 kursus moodustab oma sisult ja mahult ligi pool A1 taseme kursusest, kuigi kontakttundide arvu poolest võib A1.1 olla ka üle poole A1 kursuse mahust - sel juhul läbitakse pooltaseme teemad lihtsalt põhjalikumalt ja korratakse õpitut parema kinnistamise jaoks rohkem üle.

CEFR jagab keeleoskustasemed kuueks põhitasemeks A1-C2, mis omakorda jagunevad pooltasemeteks A1.1-C2.2, kus A1.1 on algtase ja C2.2 kõrgeim võimalik keeleoskustase. Põhjaliku info ja ametlikud Euroopa Keelemapi (CEFR) dokumendid leiad CEFR ametlikult veebilehelt (inglise keeles, veebileht avaneb uuel vahelehel). Oma keeleoskusele saad hinnangu anda, kasutades meie kodulehel asuvat Euroopa Nõukogu Keelemapi enesehindamisskaalat (eesti keeles, avaneb uuel vahelehel).

VÄIKEGRUPP (4 kuni 8 inimest)

Kursuse hind eraisikule*: 345 eurot kogu kursuse eest (30 kontaktõppetundi perioodil 12.03.2024-18.06.2024).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu.
 • Eraisikutel* on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 345 eurot;
  • kahes osas: 366 (= 2 × 183) eurot;
  • kolmes osas: 375 (= 3 × 125) eurot.


  Kursuse hind juriidilistest isikust maksjale: 365 eurot + KM kogu kursuse eest.

  Kursuse toimumisaeg ja maht

  • Kursus toimub 12.03.20244-18.06.2024 iganädalaselt T 19:00-20:30 (1×2 ak/t nädalas).
  • Kursuse auditoorsete tundide maht on 40 akadeemilist tundi. Iganädalaselt toimub 2 ak/t õpet.

  • Kursuse lisainfo

   • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
   • Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus.

   ___________________________________________________________________________________


   * Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppearve tasuda teine eraisik.

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"