Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9–17

Aadress

Endla 4, Tallinn

Registreerimine (paksult trükitud on kohustuslik) Loobu

Õppija eesnimi

Õppija perekonnanimi

Õppija isikukood

Telefon

Email

Aadress

Õppija lisainfo

Makseviis

Maksan

Maksja eesnimi

Kui maksja on eraisik, siis Õppija maksab ise
Maksja perekonnanimi

Maksja isikukood

Kui maksja on asutus, siis
Asutuse nimi

Asutuse aadress

Asutuse registrikood

Andmed on õiged

Lugesin koolituslepingut

vt teisi kursuseid

4350 Hispaania keel algajatele A1.1 INTENSIIV

Kursuse number4350
ÕpetajaNadezhda Shapovalova
AegT+N 18:00-19:30 (2×2 ak/t nädalas)
Tunde38
Klassiruum311
Õpik
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoKursus ''Hispaania keel algajatele A1.1'' sobib Sulle suurepäraselt, kui soovid alustada keele õppimist nullist ja teha seda rahulikus tempos.


A1.1 tase on Euroopa Keelemapi (CEFR) alusel kõige esmane ehk esimene pooltase A1 tasemest ning sellel tasemel soovitatakse õppida kõigil algajatel ja neil, kes on kunagi keelt õppinud alla 60 akadeemilise tunni. Kursuse läbimise järel mõistad keele põhistruktuuri ja põhilisi reegleid, oled tuttav lihtsate igapäevase väljendiga ja oskad kasutada põhilisi tervitussõnu ning samuti tutvustada end teistele. Kursuse lõpuks õpid küsima ja vastama lihtsatele küsimustele, mis puudutavad isiklikku teavet, nagu nimi, vanus, elukoht, perekond jne, samuti oskad kasutada lihtsamaid sõnu ja väljendeid, et kirjeldada oma igapäevast elu ja tegevusi. A1.1 kursus moodustab oma sisult ja mahult ligi pool A1 taseme kursusest, kuigi kontakttundide arvu poolest võib A1.1 olla ka üle poole A1 kursuse mahust - sel juhul läbitakse pooltaseme teemad lihtsalt põhjalikumalt ja korratakse õpitut parema kinnistamise jaoks rohkem üle.

CEFR jagab keeleoskustasemed kuueks põhitasemeks A1-C2, mis omakorda jagunevad pooltasemeteks A1.1-C2.2, kus A1.1 on algtase ja C2.2 kõrgeim võimalik keeleoskustase. Põhjaliku info ja ametlikud Euroopa Keelemapi (CEFR) dokumendid leiad CEFR ametlikult veebilehelt (inglise keeles, veebileht avaneb uuel vahelehel). Oma keeleoskusele saad hinnangu anda, kasutades meie kodulehel asuvat Euroopa Nõukogu Keelemapi enesehindamisskaalat (eesti keeles, avaneb uuel vahelehel).

VÄIKEGRUPP (4 kuni 8 inimest)

Kursuse hind eraisikule*: 475 eurot kogu kursuse eest (38 kontaktõppetundi perioodil 09.07.2024-12.09.2024).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu.
 • Eraisikutel* on võimalus tasuda kursuse eest mitmes osas, näidates oma valiku ära kursusele registreerumise vormi maksmise väljal ning tasudes kursuse eest järgnevalt: ühes osas 475 eurot kahes osas: 504 (= 2 × 252) eurot.
  Kursuse hind juriidilistest isikust maksjale: 498 eurot + KM kogu kursuse eest.

  Kursuse toimumisaeg ja maht
  • Kursus toimub 09.07.2024 kuni 12.09.2024, T+N 18:00-19:30 (2×2 ak/t nädalas).
  • Perioodil 09.07.2024 kuni 12.09.2024 moodustab kursuse kogumaht 62 akadeemilist tundi, millest 38 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 24 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 19 õppekorda 2 ak/t korraga. Iganädalaselt toimub 4 ak/t õpet.
  • Õppijad maksavad tasu ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimiseks ja keeletaseme omandamiseks kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.


  Kursuse lisainfo

  • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
  • Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus.

  ___________________________________________________________________________________


  * Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppearve tasuda teine eraisik.

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"