Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9–17

Aadress

Endla 4, Tallinn

vt teisi kursuseid

4363 Inglise keel edasijõudnutele B1.1 INTENSIIV

Kursuse number4363
ÕpetajaInga Talpas
AegT+N 17:00-18:30 (2×2 ak/t nädalas)
Tunde34
Klassiruum505
ÕpikHeadway 5th Edition (õpik+töövihik+veebikeskkond)
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoKursus ''Inglise keel edasijõudnutele B1.1'' on Sulle ideaalne jätkamaks õpinguid iseseisva keelekasutuse tasemel pärast keele baasteadmiste omandamist. B1.1 taseme kursus annab Sulle võimaluse suhelda iseseisvalt ja spontaanselt erinevates suhtlusolukordades.


B1.1 tase on Euroopa Keelemapi (CEFR) iseseisva keelkasutuse (B1-B2) esimene tase, millel õppimiseks tasub eelnevalt läbida 200-220 akadeemilist tundi keeleõpet. Kursus annab Sulle võimaluse parandada oma suhtlusoskust ja sujuvust keeles: kursuse jooksul õpid näiteks veelgi veenvamalt väljendama oma arvamust, argumenteerima, põhjendama ning esitama küsimusi juba A2 tasemest keerulisematel teemadel, lisaks kirjeldama oma kogemusi, unistusi ja eesmärke. Samuti omandad kursusel sõnavara, mis võimaldab Sul suhelda juba märksa rohkemates ja komplekssemates olukordades, näiteks tervise, keskkonna, meedia, kultuuri jmt teemadel. Kursuse lõpuks suudad teha ka kokkuvõtteid lihtsamatest tekstidest ja neid kokkuvõtlikult ümber jutustada, samuti õpid mõistma põhilisi uudisartikleid ja kirjutama ladusalt lihtsamaid tekste.

CEFR jagab keeleoskustasemed kuueks põhitasemeks A1-C2, mis omakorda jagunevad pooltasemeteks A1.1-C2.2, kus A1.1 on algtase ja C2.2 kõrgeim võimalik keeleoskustase. Põhjaliku info ja ametlikud Euroopa Keelemapi (CEFR) dokumendid leiad CEFR ametlikult veebilehelt (inglise keeles, veebileht avaneb uuel vahelehel). Oma keeleoskusele saad hinnangu anda, kasutades meie kodulehel asuvat Euroopa Nõukogu Keelemapi enesehindamisskaalat (eesti keeles, avaneb uuel vahelehel).


Mõned huvitavad faktid ja põhjused, miks õppida inglise keelt:

 • inglise keel on maailma populaarseim keel, mida räägi2 ligi 1,5 miljardit inimest ja mis on ametlikuks riigikeeleks 86 riigis;
 • inglise keel pärineb Loode-Saksamaalt ja Hollandist ning on võtnud algeid lausa kolmest eri keelest;
 • kaasaegse inglise keele kasutuse alguseks peetakse 14. sajandit ning tänapäeval on sellele kõige sarnasemad hollandi ja lääne-flaami keeled;
 • kogu lennuliikluse ametlik suhtlus ning üle 60% maailma majandusest ja ärivaldkonnast toimib inglise keeles, samuti on inglise keel IT-valdkonnas kõigi olulisemate programmeerimiskeelte aluseks;
 • kõige rohkem kasutatud omadussõna inglise keeles on "good" - "hea"!

Seega - põhjuseid, miks õppida inglise keelt, on küllaga! :)


VÄIKEGRUPP (4 kuni 8 inimest)

Kursuse hind eraisikule*: 425 eurot kogu kursuse eest (34 kontaktõppetundi perioodil 16.07.2024 kuni 12.09.2024).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu.
 • Eraisikutel* on võimalus tasuda kursuse eest järgnevalt: ühes osas 425 eurot kahes osas: 454 (= 2 × 227) eurot.
  Kursuse hind juriidilistest isikust maksjale: 446 eurot + KM kogu kursuse eest.

  Kursuse toimumisaeg ja maht
  • Kursus toimub 16.07.2024 kuni 12.09.2024, T+N 07:30-09:00 (2×2 ak/t nädalas).
  • Perioodil 16.07.2024 kuni 12.09.2024 moodustab kursuse kogumaht 54 akadeemilist tundi, millest 34 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 20 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 17 õppekorda 2 ak/t korraga. Iganädalaselt toimub 4 ak/t õpet.
  • Õppijad maksavad tasu ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimiseks ja keeletaseme omandamiseks kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.


  Kursuse lisainfo

  • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
  • Kursuse hinnale lisandub õppekomplekti "Headway 5th Edition" (sisaldab õpikut, töövihikut ja interaktiivset veebikeskkonda) maksumus 49 EUR (sisaldab KM 9%).
  • Kursuse õppekava vaata siit: Inglise keel B1.1 taseme õppekava.

  ___________________________________________________________________________________


  * Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppearve tasuda teine eraisik.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"