Telefon

52 64 918

Avatud

E-R 9–17

Aadress

Endla 4, Tallinn

vt teisi kursuseid

4364 Inglise keel kõrgtasemel C1 INTENSIIV

Kursuse number4364
ÕpetajaMaksim Kamrõš
AegT+N 16:30-18:45 (2×3 ak/t nädalas)
Tunde51
Klassiruum502
Õpik
Minimaalne õppijate arv4
LisainfoKursus ''Inglise keel edasijõudnutele C1'' sobib Sulle ideaalselt, kui kasutad keelt juba vabalt ning soovid seda üha rohkem täiustada nüanssides, vabaneda aktsendist või lihvida muid keelelisi aspekte.


C1 tase (=C1.1+C1.2 pooltasemed) on Euroopa Keelemapi (CEFR) vaba keelkasutuse (C1-C2) esimene tase, mis võimaldab Sul keelekeskkonnas juba täiesti vabalt toime tulla ka väga keerulistes suhtlusolukordades. Kursus aitab Sul hakata suhtlema veelgi ladusamalt ja veenvamalt erinevates keerukates situatsioonides, samuti õpid sügavamalt ja oskuslikumalt analüüsima ja interpreteerima tekste, sealhulgas erinevate valdkondade kirjandust ja teadusartikleid, ning esitama põhjalikke argumente ja analüüse, samuti kirjutama selgeid, struktureeritud ja sügavuti minevaid tekste erinevatel teemadel. Kursuse käigus omandad sõnavara, mis võimaldab Sul suhelda täpselt ja veenvalt erinevatel igapäevateemadest veelgi keerukamatel ja abstraktsematel teemadel, nagu näiteks filosoofia, poliitika, tehnoloogia jne.

CEFR jagab keeleoskustasemed kuueks põhitasemeks A1-C2, mis omakorda jagunevad pooltasemeteks A1.1-C2.2, kus A1.1 on algtase ja C2.2 kõrgeim võimalik keeleoskustase. Põhjaliku info ja ametlikud Euroopa Keelemapi (CEFR) dokumendid leiad CEFR ametlikult veebilehelt (inglise keeles, veebileht avaneb uuel vahelehel). Oma keeleoskusele saad hinnangu anda, kasutades meie kodulehel asuvat Euroopa Nõukogu Keelemapi enesehindamisskaalat (eesti keeles, avaneb uuel vahelehel).


Mõned huvitavad faktid ja põhjused, miks õppida inglise keelt:

 • inglise keel on maailma populaarseim keel, mida räägib ligi 1,5 miljardit inimest ja mis on ametlikuks riigikeeleks 86 riigis;
 • inglise keel pärineb Loode-Saksamaalt ja Hollandist ning on võtnud algeid lausa kolmest eri keelest;
 • kaasaegse inglise keele kasutuse alguseks peetakse 14. sajandit ning tänapäeval on sellele kõige sarnasemad hollandi ja lääne-flaami keeled;
 • kogu lennuliikluse ametlik suhtlus ning üle 60% maailma majandusest ja ärivaldkonnast toimib inglise keeles, samuti on inglise keel IT-valdkonnas kõigi olulisemate programmeerimiskeelte aluseks;
 • kõige rohkem kasutatud omadussõna inglise keeles on "good" - "hea"!

Seega - põhjuseid, miks õppida inglise keelt, on küllaga! :)


VÄIKEGRUPP (4 kuni 8 inimest)

Kursuse hind eraisikule*: 938 eurot kogu kursuse eest (75 kontaktõppetundi perioodil 16.07.2024-12.09.2024).

 • Tallinna Keeltekooli kursuste maksumuselt saavad eraisikud* oma tuludeklaratsiooni esitamisel tagasi taotleda Maksu- ja Tolliametilt eraisiku tulumaksu.
 • Eraisikutel* on võimalus tasuda kursuse eest järgnevalt:
  • ühes osas: 638 eurot;
  • kahes osas: 668 (= 2 × 334).


  Kursuse hind juriidilistest isikust maksjale: 683 eurot + KM kogu kursuse eest.

  Kursuse toimumisaeg ja maht

  • Kursus toimub 16.07.2024 kuni 12.09.2024, T+N 07:30-09:00 (2×3 ak/t nädalas).
  • Perioodil 16.07.2024 kuni 12.09.2024 moodustab kursuse kogumaht 82 akadeemilist tundi, millest 51 ak/t moodustavad auditoorsed kontakttunnid ja 31 ak/t kodused ülesanded. Kokku toimub 17 õppekorda 3 ak/t korraga. Iganädalaselt toimub 6 ak/t õpet.
  • Õppijad maksavad tasu ainult kursuse auditoorsete kontakttundide eest. Kursuse koduste ülesannete maht tundides on näidatud selleks, et õppijad oskaksid arvestada ligikaudselt kursuse läbimiseks ja keeletaseme omandamiseks kuluvat aega. Iseseisva töö maht võib tulenevalt õppija varasematest keeleteadmistest, keelevaistust ja individuaalsetest eripäradest erineda toodud keskmisest mahust.
   Kursuse lisainfo
   • Registreerumine kursusele on avatud kuni grupi täitumiseni.
   • Kursuse hinnale lisandub õppematerjali maksumus.

   ___________________________________________________________________________________


   * Eraisikust õppijaks loetakse rühmatundides (sh kaugõpe) või individuaalõppes osalevat ja eraisikuna iseenda nimel keeleõppearvet tasuvat eraisikut. Erandjuhul võib eraisikust õppija eest keeleõppearve tasuda teine eraisik.
RegistreerimineRegistreerimine

Loe ka Koolituslepingut. Kursusele registreerumisel aktsepteerib õppija Koolituslepingut ning lepingus ja kursuse infos toodud tingimusi.

Hinnale lisandub õppematerjalide maksumus, kui pole märgitud teisiti.

Kui teil ei õnnestu registreerida, siis võivad kohad olla täis. Sellisel juhul võtke meiega palun ühendust tel 52 64 918 või kirjutage info@tallinnakeeltekool.eeVälja otsitud andmebaasist "http://tallinnakeeltekool.ee/w/index.php/Kursus"